Pchacz drewniany chodzik edukacyjny z sorterem

Pchacz drewniany chodzik edukacyjny z sorterem

192,77 zł

192,77 zł

Cena regularna: 

192,77 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 

192,77 zł

Dowód zakupu

faktura sprzedaży VAT

z 61 sztuk

Dostawa

InPost Paczkomat 24/7

InPost Paczkomat 24/7

Czas dostawy: 1 dzień

14 dni na zwrot produktu.

10,49 zł

InPost Kurier

InPost Kurier

Czas dostawy: 1 dzień

14 dni na zwrot produktu.

14,99 zł

Parametry produktu

Stan

Nowy

Marka

inna

Prawa konsumenta

Opis

CHODZIK PCHACZ DREWNIANY EDUKACYJNY Z SORTEREM

 

Pierwsze kroki malucha uczącego się chodzić bez wątpienia będą ogromnym wyzwaniem! Zapewnią mu, i oczywiście Tobie, mnóstwo satysfakcji. Pchacze dla dzieci mogą być nie tylko interesującą zabawką, ale również wsparciem podczas nauki chodzenia.

Oferowany pchacz drewniany ma wbudowane zabawki edukacyjne, które pozwolą dziecku na zabawę nawet, gdy nie będzie miało ochoty stawiać kolejnych, trudnych kroków! Dzięki temu pchacz stanie się ulubioną zabawką Twojej pociechy! Maluch otrzyma mnóstwo zabawy, a Ty pewność, że zabawa zostanie połączona z dbaniem o prawidłowy rozwój maluszka.

Przesuwanie kuleczek, przekładanie płytek z liczbami czy sortowanie klocków to proste zabawy, które niosą za sobą mnóstwo korzyści! Pozwolą pobudzić zdolności manualne dziecka, szczególnie motorykę małą, dotyczącą pracy palców i dłoni.

Atrakcyjna zabawka rozwijająca szereg zdolności najmłodszego członka rodziny jest marzeniem każdego rodzica. Kupując dziecku pchacz drewniany edukacyjny z sorterem pozwolisz mu łączyć zabawę z edukacją już od najmłodszych lat. Musisz jednak pamiętać, że nauka chodzenia to proces, który dziecko musi przejść samodzielnie - pchacz drewniany będzie jedynie dodatkiem, który uprzyjemni część tej nauki. Bez wątpienia zachęci on jednak do szybszego podnoszenia się i wstawania.

Wygodny uchwyt umieszczony na wysokości 48 cm nad podłożem pozwoli zachować wygodną pozycję podczas pierwszych kroków. Plecy pozostaną wyprostowane, wytwarzając w dziecku odpowiednie nawyki. Łatwa w trzymaniu rączka pozwoli na bezpieczną naukę chodzenia.


Zawartość zestawu:

  • Chodzik dla dzieci z elementami manipulacyjnymi

  • Klocki x6

Parametry techniczne:

  • Tworzywo: drewno

  • Przedział wiekowy: 12m+

Wymiary:

  • Pchacz (szerokość x wysokość x głębokość): 32 cm x 49 cm x 34 cm

  • Wysokość uchwytu od podłoża: 48 cm

  • Koło: 14,5 cm

  • Przykładowy klocek: 3 cm x 3 cm x 3,7 cm

  • Opakowanie: 56 cm x 35,5 cm x 14 cm

Produkt zapakowany w kartonowe opakowanie.