Kategorie

Meble

>

Wyposażenie

>

Sprzęt AGD

>

Oświetlenie

>

Ogród i balkon

>

Elektronika

>

Budownictwo

>

Dziecko

>

Dla zwierząt

>

Supermarket

>

Sport i Turystyka

>

Piękno i uroda

>

Kolekcje i sztuka

>

Tu używany dom ma swoją przestrzeń

Sprzedaj, co zaległe i kup, co potrzebne.

Znajdziesz tutaj wyjątkowe meble z drugiej ręki

Zarobisz na niepotrzebnych Ci przedmiotach

Pozytywnie wpłyniesz na naszą planetę

Kim jesteśmy?

Vilandy to jedyna w swoim rodzaju platforma zakupowa z branży Home & Garden, oferująca możliwość sprzedaży i zakupu mebli oraz dodatków z drugiego obiegu. Dzięki nam możesz tanim kosztem odmienić swoje wnętrze i cieszyć się zaoszczędzonymi pieniędzmi.

Dlaczego to robimy?

Wierzymy, że cyrkularność jest przyszłością! Chcemy stać się ekspertem w używanym domu i zachęcać ludzi do urządzania mieszkań w myśl idei “zero waste”, z zyskiem dla kieszeni… i oczu.

Nasze wartości

Przesyłka dużych gabarytów

Jako pierwsi w Polsce zapewniamy transport przedmiotów gabarytowych w systemie kurierskim. Dzięki temu możliwa jest wysyłka niemalże każdego przedmiotu, bez względu na rozmiar na terenie całej Polski i w przyszłości Europy. Gwarantujemy możliwie najszybszą dostawę oraz korzystne ceny, niezależne od długości trasy.

Innowacyjność

Udostępniamy prostą w obsłudze i intuicyjną platformę, dostępną w formie aplikacji oraz jako strona internetowa. Przyjazny UX i UI pozwalają w efektywny sposób zarządzać publikowanymi ofertami i wybierać spośród najkorzystniejszych ofert.

Intuicyjny kreator ofert

Umieszczanie na platformie ofert sprzedażowych jest niezwykle proste. Nasz inteligentny system pozwala oszczędzać czas, dzięki uzupełnionemu w 60% formularzowi dodawania produktów. Wystarczy tylko, że sprawdzisz zaproponowane przez nas wymiary i dodasz zdjęcia - tylko tyle dzieli Cię od zdobycia dodatkowego źródła dochodu.

Transparentność

Zapewniamy naszym użytkownikom dostęp do wszystkich informacji związanych z kosztami, które ponoszą, dokonując transakcji za pośrednictwem naszej platformy. Chcielibyśmy, aby zakupy i sprzedaż na Vilandy za każdym razem sprawiały radość i satysfakcję.

Bezpieczeństwo

Współpracujemy z najwyższej jakości międzynarodowym providerem płatności. Dane naszych klientów są bezpiecznie przechowywane u zewnętrznego podmiotu, który spełnia międzynarodowe standardy bezpieczeństwa. Weryfikujemy naszych sprzedających oraz kupujących. Bez rejestracji nie dokonasz u nas transakcji, nie wspieramy anonimowych klientów.

Dbałość o klientów

Wszystkich użytkowników platformy traktujemy z największym szacunkiem. Nasz dział Customer Care z pełnym zaangażowaniem odpowiada na pytania i wątpliwości klientów, budując tym samym pozytywne doświadczenie podczas zakupów oraz sprzedaży produktów za pośrednictwem Vilandy.